052-8348870

אטרקציות לאירועים

דף הבית » אטרקציות לאירועים

לילדים אף פעם לא נמאס לחגוג יום הולדת. הם נהנים מחברת הילדים ואם מזמינים להם אטרקציות לאירועים כמו קוסם ליום הולדת, להטוטן או ליצן, האירוע שלהם הופך להיות הרבה יותר מעניין ומשמח. בשנות העשרים, חלק מהאנשים בוחרים להמשיך ולעשות יום הולדת ע”י יציאה לפאב או מסיבה ובהמשך העשור חלקם בוחרים שלא לציין אותו כלל מלבד תאריכים עגולים. אז אם אתם חושבים איך לחגוג את יום ההולדת שלכם בצורה יותר מעניינת הפעם,  להלן כמה רעיונות טובים.

קוסם למבוגרים

ישנם דברים שהם אוניברסליים ואינם מיועדים אך ורק לילדים. הזמנת קוסם ליום הולדת של מבוגרים היא אופציה נפלאה. כמובן שהמופע יהיה שונה והקוסם ינחה אותו ביחס לגיל המשתתפים. הדגש כאן הוא על בידור. מופע אשליות וטריקים שמצד אחד יכול להחזיר את כל המשתתפים לילדות, אבל מצד שני יכול להיות מאוד מעניין ומסקרן. הכל כמובן תלוי בגישה של האמן כלפי קהל היעד שלו.

מכונות המשמשות אטרקציות לאירועים

כאשר מוצאים קונספט מסוים לאירוע יום ההולדת הוא הופך להיות הרבה יותר מעניין. אז אם אתם חוגגים יום הולדת שלושים למשל, גיל שלרבים הוא אבן דרך, ובא לכם לחזור לילדות אפשר לעשות זאת ע”י הזמנת מכונות:

  • אגרוף – מי שנותן את מכת האגרוף החזקה ביותר למכונה מנצח.
  • תא צילום – זוכרים איך פעם אחרי דייט הלכתם להצטלם במכונה בקניון? זה הזמן לחזור אל שנות ה 90 ולעשות זאת שוב. רוב האנשים שומרים היום תמונות בסמארטפון שלהם. זוהי הזדמנות נהדרת לקבל תמונות שיהיו בארנק שלכם כמו פעם.
  • צמר גפן מתוק – מתי בפעם האחרונה אכלתם את הממתק הטעים הזה? נכון, הוא לא הכי בריא לשיניים אבל הוא ללא ספק אחד הסממנים של הילדות.
  • תא הקלטות – אם פעם, כשהייתם ילדים נהגתם לשיר במקלחת או בחדר, זה הזמן לעשות זאת שוב והפעם להישאר עם מזכרת ביד. חברות שונות מספקות תא הקלטות נייד. בסיום ההקלטה ניתן לקבל את השיר על דיסק. זוהי מזכרת נהדרת שלהבדיל ממזכרות אחרות –  תישאר אתכם ועם האורחים שלכם הרבה לאחר שהאירוע יגמר.

אלו היו רק חלק מהאפשריות שאפשר לקבל ע”י הזמנת אטרקציות לאירועים. אם אתם זקוקים לקוסם או להטוטן, אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים באתר.

צרו קשר לפרטים והזמנות
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.