052-8348870

ג’אגלינג אש

דף הבית » ג’אגלינג אש

חג החנוכה מתקרב ואתם מחפשים מופע אש מרתק? אלחנן בר, מלבד היותו קוסם ליום הולדת, הוא גם להטוטן אש. המופע כולל להטוטנות עם מניפות, כערות חרבות וגם חבלים. בחג החנוכה מופעים מסוג זה הופכים להיות מאוד מבוקשים בזכות התאמתם לקונספט של החג. להזמנת מופע ג’אגלינג אש של אתם מוזמנים ליצור קשר.

מופע אש המתאים לכל אירוע

כמובן שהמופע לא מיועד אך ורק לחנוכה אלא מתאים לכל אירוע בין אם מדובר ביום כיף וגיבוש לעובדים, יום הולדת או בר מצווה. כל מה שצריך הוא חצר או אולם שיש מספיק מקום לג’אגלינג. המופע של אלחנן הוא אטרקציה נהדרת לכל הגילאים. בנוסף למופע ניתן להזמין גם את מופע הקסמים שלו כמו גם מופע להטוטנות הכולל קלוז-אפ ועוד. אטרקציות לאירועים מסוג זה תמיד מוסיפות המון עניין וצבע לכל אירוע.

במה תלויה הצלחתו של מופע זה?

מופע ג’אגלינג אש מוצלח הוא תוצר של אימונים קבועים. לכן אלחנן בר הוא להטוטן שדואג להתאמן בכל יום על מנת לשמור על הכישרון שלו בכושר. זאת אחת הסיבות בזכותה הוא נחשב לאחר מ 30 האמנים המובילים בתחומו בעולם. אתם מוזמנים לצפות בגלריה מתוך הופעות ואירועים שלו כמו גם לבדוק את ערוץ היוטיוב וללמוד טריק או שניים.

סדנת ג’אגלינג

מלבד מופע אש, כאמור, אלחנן הוא להטוטן מומחה בשאר הסוגים. כדי להפוך את האירוע שלכם למעניין יותר, מומלץ לא רק להזמין את המופע שלו אלא גם סדנת ג’אגלינג, על מנת שהילדים יפתחו מיומנות קיימת או ילמדו מיומנות חדשה. אז כאשר אתם בודקים אטרקציות לבר מצווה או כל אירוע מחר כדאי לקחת את המופע שלו בחשבון.

צרו קשר לפרטים והזמנות
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.