052-8348870

ג’אגלינג

דף הבית » ג’אגלינג

אם אתם חושבים על הזמנת יום הולדת קרקס לבן או הבת שלכם הכולל מופע ג’אגלינג – אלחנן בר הוא האיש הנכון למופע באירוע זה. מופע של להטוטן ברמה בינלאומית ירתק את הילדים לאורך כל האירוע. כמו כן, ישנה אפשרות לערכת סדנה בנושא זה כך שהזמנתו לא תכלול אך ורק מופע אלא גם הפעלה. אז אם אתם מחפשים מפעיל ליום הולדת שיעשה את זה בצורה מעניינת הזמינו את אלחנן בר לאירוע שלכם.

 

להטוטן ליום הולדת

להטוטי אש – אין ספק שמופע אש הוא התחום המעניין ביותר בכל אשר נוגע לנושא זה. המופע כולל מניפות אש, מקלות וגם חרבות. הגיוון עוזר להפוך את המופע למעניין ומלהיב לארוך כל אורכו. אז אם יש לכם אפשרות לערוך את יום ההולדת בחוץ – כדאי לעשות זאת. אומנם מופעים מסוג זה הם הכי אפקטיביים בשעות הלילה, אבל גם ביום ניתן לערוך מופע מעניין לא פחות.
סדנת ג’אגלינג – אם אתם מזמינים להטוטן להופעה, כדאי לדאוג שהוא יודע להעביר סדנה לילדים. זוהי פעילות מהנה לאירוע שלא זוכים לחוות כמותה לעיתים קרובות. היא מפתחת מיומנויות. כמו כן היא תפתח עולם חדש בפני הילדים.
קונטקט ג’אגלינג – מופע זה כולל להטוטנות עם כדורים שונים (כולל כדורי בדולח). אם השנים אלחנן פיתח מיומנות גבוהה שעזרה לו להיות מדורג בטופ 30 האמנים המובילים בתחומו בעולם. זה קרה גם בזכות העבודה שהוא נוהג להתאמן בכל יום.

קוסם ליום הולדת

אלחנן בר הוא אינו רק מומחה בלהטוטנות אלא גם קוסם עם מופע אשליות מדהים שנחשב למרתק לא פחות. לא כל קוסם הוא גם להטוטן כך שע”י הזמנתו לאירוע שלכם (אגב זה יכול להיות גם אירוע של מבוגרים) אתם מרוויחים מופע נוסף.
קסמים בקלוז-אפ – כאשר רואים קמים במרחק אפס, הם הופכים למהפנטים ומעניינים הרבה יותר. כאן חשובה זריזות ידיים ניסיון רב ומיומנות. מופע זה משאיר ילדים ומבוגרים עם חיוך גדול על הפנים. המופע הוא לא על במה. אלחנן יסתובב לאורך האירוע בין הנוכחים ויבצע את הקסמים.

צרו קשר לפרטים והזמנות
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.