052-8348870

מופע אש לחג החנוכה

דף הבית » מופע אש לחג החנוכה

מופע אש הוא אחת האטרקציות המרכזיות שמציע אלחנן בר לאירועים מכל הסוגים. לקראת חג החנוכה היא הופכת למבוקשת ופופולארית. בין אם מדובר בהופעה גדולה כמו פסטיגל, הצגה או יום הולדת קטן, הוא ישמח להגיע לאירוע שלכם ולהציג לכם להטוטי אש בלתי נשכחים. להזמנת המופע אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר טלפוני.

להלן כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים מופע מסוג זה.

בדיקת להטוטני אש

לפני שאתם בוחרים להטוטן למופע אש, רצוי להשוות אותו למופעים של להטוטנים אחרים. ישנם כאלה שיוכלו להציע לכם מופע מרהיב מיוחד וייחודי בעוד שאחרים יציעו משהו סטנדרטי. לאישיות של הלהטוטן יש השפעה רבה על הצלחת המופע שלו. האופי שלו יכול להיות ההבדל בין מופע אנמי ומשעמם למופע מרגש ואנרגטי. צפו בסרטוני יוטיוב מתוך המופע שלו או הגיעו לבדוק אותו באחד ממופעיו.

ריבוי להטוטני אש

על מנת ליצור מופע מרהיב, מארגני מופעים מעוניינים להזמין מספר להטוטני אש. אבל יש לקחת בחשבון נתונים נוספים כמו גודל במה כדי שלכולם יהיה מספיק מקום. רצוי לתכנן את המופע אם מומחה לנושא, או לבקש מלהטוטן האש שיארגן את המופע ביחד עם אמנים מסוגו. בזכות ניסיונו תוכלו לקבל מופע  אידיאלי.

בטיחות

רצוי שמופע האש יתרחש במקום פתוח על מנת למנוע סכנת התלקחות. במידה ומדובר במקום סגור חשוב שהוא יהיה גדול ורחב על מנת שלא ייווצר חיכוך על שום דבר. נכון. כל להטוטן אמור להיות אחראי על הבטיחות, אבל כדי למנוע תקלות, רצוי למנות גם אחראי מטעמכם כזה שיודע לתפעל מטף ולהתריע על סכנות מבעוד מועד. תמיד טוב שיהיו עוד זוג עיניים שישגיחו שלא נגרם נזק.

להזמנת מופע אש של אלחנן בר – ניתן ליצור קשר או כאמור, להשאיר פרטים באתר על מנת שיהיה אפשר לחזור אלכם במועד הנוח ביותר.