052-8348870

קוסם למבוגרים

דף הבית » קוסם למבוגרים

כשחושבים על קוסם לאירועים, בדרך כלל חושבים על יום הולדת לילדים או בר מצווה. אבל האמת היא שאין גיל להזמנת אטרקציה מסוג זה. קוסם למבוגרים יכול להפוך כל אירוע להרבה יותר משמח ומבדר. זוהי דרך נהדרת לצאת מהשגרה. אז אם כבר מיציתם את כל סוגי האטרקציות –  הגיעה העת להזמין מופע אשליות.

אלחנן בר –  קוסם, אמן אשליות ולהטוטן

אלחנן בר הוא קוסם ברמה בינלאומית עם הופעות המיועדת גם למבוגרים. הוא הוכשר באנגליה וצרפת ע”י מיטב המומחים בתחום. תחומי המומחיות שלו הם לא רק קסמים אלא גם להטוטי אש, מופע קלוז-אפ, ג’אגלינג ועוד. אלחנן ממשיך ללמוד על כל החידושים בתחום מידי יום כמו גם להתאמן על מנת לשמור על מיומנותו הגבוהה. כך הוא שומר על מקומו ברשימת 30 האומנים המובילים בעולם בתחומו.

מדוע כדאי להזמין קסום למבוגרים?

לאלחנן בר ישנו מופע המיועד לכל הגילאים כולל התאמה לכל סוגי האירועים. אז איך קוסם יכול להפוך את האירוע שלכם להרבה יותר אטרקטיבי ומשמח?

  • קבלת פנים – קוסם המסתובב באזור קבלת הפנים או האולם עצמו יכול להנעים את זמנם של האורחים במהלך המתנתם לתחילת האירוע. כך הזמן יעבור מהר יותר ובצורה נעימה יותר במיוחד עם ההתחלה מתעכבת או שהמוזמנים הגיעו מוקדם. כמו כן, קוסם ייתן אווירה הרבה יותר כיפית ומהנה למעמד.
  • יום הולדת – בין אם החלטתם לחגוג תאריך עגול במסעדה או בבית ואתם רוצים לשמור על אווירה קלילה של הומור ובידור –  מופע מסוג זה יהווה בחירה מושלמת. זוהי דרך מצוינת להפעיל את הקהל ולבדר אותו.
  • הפעלת הקהל – כאמור, אלחנן בר הוא איננו אך ורק קוסם למבוגרים (וילדים) אלא גם להטוטן. רוצים להפעיל את הקהל שלהם במקום שיישאר פסיבי? הזמינו סדנת ג’אגלינג.
  • הנחיית אירוע – במקרים רבים, אנשים מזמינים אטרקציות ומופעים שונים לאירועים. מחפשים מנחה לאירוע? אלחנן ישמח לעשות זאת בעבורכם. כמו בטקס האוסקר, כך גם באירועים צנועים יותר, חשוב שהמנחה יהיה מבדר ומעניין.