052-8348870

5 טראקים מומלצים למופעי אש

דף הבית » 5 טראקים מומלצים למופעי אש

ישראל היא מעצמת טראנס. בקיץ כמעט ולא תצליחו למצוא סוף שבוע שאין בו מסיבת טבע ביער או חוף כלשהו. האנשים מתלבשים בצורה צבעונים מאוד, אבל תמיד אפשר להבחין בבנאדם בולט אחד: להטוטן אש. לפעמים מדובר בלהטוטנים מקצועיים שהוזמנו לאירוע על מנת להוסיף לו צבע ועניין. במקרים אחרים מדובר באנשים שהם חובבי להטוטנות, אוהבי טראנס וזוהי הדרך הטובה ביותר לשלב בעבורם בין 2 הדברים. אז בין אם אתם להטוטנים מקצועיים או מתחילים? להלן כמה המלצות על 5 טראקים לשימוש בעת מופעים להטוטנות אש.

אתם בטח תוהים היכן שמעתם את הטראק הזה בפעם הראשונה. רוב הסיכויים שזה קרה בעת שצפיתם בשנות ה 90 בסרט “מורטל קומבט”. את הטראק כתב אחד מאמני הטראנס הפסיכדליים הוותיקים – ג’ונו ריאקטור. הדינמיקה שלו הינה מושלמת לכל להטוטן המחפש רצף מוזיקלי מבלי מעצורים ועם זרימה חלקה.

זרימה ומלודיות ארוכות הופכות כל מוזיקה לפסקול אידיאלי למופע אש. אסטרל פרוג’קשן הוא הרכב הטראנס הראשון בישראל אשר פועל מסוף שנות השמונים. “מהדבה” הוא אחד הטראקים המפורסמים שלהם ואחד המתאימים ביותר למופעי אש. כך שבעת המופע הניצוצות לא יגיעו רק מהלהבות אלא גם מהמוזיקה. הטראק הינו באווירה הודית ולכן הוא מוסיף ממד של רוחניות.

רוצים מוזיקה פחות דינמית אלא מוזיקה שתשמש לכם פסקול לטריקים לא שגרתיים באש? זהו אחד הטראקים המומלצים למטרה זו. חלקו הראשן יותר “כבד” ומורכב. חלקו השני יותר מלודי, דינמי וזורם. הוא מוגדר כקלאב טראנס אבל הוא רחוק מלהיות צ’יזי.